Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.

Zahájení motorkářské sezóny jízdou Praha - Poděbrady 2017

Vytvořeno: 03 duben 2017
Zobrazení: 580

Zahájení motorkářské sezóny jízdou Praha - Poděbrady, kterou ve své obnovené podobě již po 19. organizuje Harley-Davidson Club Praha s pomocí H.O.G. Chapteru Praha a samozřejmě městem Poděbrady, proběhlo v sobotu 1. 4. 2017. Počasí tentokrát trhalo teplotní rekordy a první dubnový víkend přilákal do Poděbrad přes 15000 návštěvníků a 6000 motorkářů. Spanilá jízda vyjela z Prahy kolem 11 hodiny a do Poděbrad, dorazila kolem poledne.

Harley-Davidson Club Praha začal jako první motoklub v Československu pořádat Zahájení motocyklové sezóny společnou jízdou do Poděbrad už ve 30. letech 20. století, tato tradice byla přerušena v 50. letech a obnovena v roce 1998. V posledních letech se kromě H-DCP a HOGu přidává čím dál tím více motoklubů, spolků a jedinců, kteří první sobotu v dubnu vnímají stejně jako H-DCP za zahájení motocyklové sezóny. Tato akce je atrakcí nejen pro nás motorkáře, kde máme možnost se setkat, ale i pro běžné nemotorkáře, kteří nám všem cestou z Prahy mávají, je pro ně v Poděbradech připraven doprovodný program a můžou si prohlédnout motocykly přímo na lázeňské promenádě.