Zahájení motorkářské sezóny jízdou Praha - Poděbrady 2018

Vytvořeno: 02 duben 2018
Zobrazení: 847

Letošní již 20. zahájení motorkářské sezóny jízdou Praha - Poděbrady, kterou ve své obnovené podobě organizuje Harley-Davidson Club Praha s pomocí H.O.G. Chapteru Praha a samozřejmě městem Poděbrady, proběhlo o velikonočním víkendu v sobotu 31. 3. 2018. Přestože vše nasvědčovalo celý týden, že počasí tentokrát nevyjde, vše nakonec dopadlo výborně. Deštivé mraky dorazily až v odpoledních hodinách. Spanilá jízda vyjela z Prahy kolem 11 hodiny a do Poděbrad, dorazila kolem půl jedné. Město opět praskalo ve švech a sezona byla tímto zahájena.

Harley-Davidson Club Praha začal jako první motoklub v Československu pořádat Zahájení motocyklové sezóny společnou jízdou do Poděbrad už ve 30. letech 20. století, tato tradice byla přerušena v 50. letech a obnovena v roce 1998. V posledních letech se kromě H-DCP a HOGu přidává čím dál tím více motoklubů, spolků a jedinců, kteří první sobotu v dubnu vnímají stejně jako H-DCP za zahájení motocyklové sezóny. Tato akce je atrakcí nejen pro nás motorkáře, kde máme možnost se setkat, ale i pro běžné nemotorkáře, kteří nám všem cestou z Prahy mávají, je pro ně v Poděbradech připraven doprovodný program a můžou si prohlédnout motocykly přímo na lázeňské promenádě.

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout