Engelbert Strauss

Mým mnohaletým problémem byly boty, kupoval jsem je od různých značek. Jenže jedny promokaly, v druhých byla zima, třetí na vlhké silnici klouzaly a o tom, že se v nich nedalo pomalu pořádně chodit raději ani nepíši.
Takže za dvanáct let ježdění padlo mnoho tisíc korun za boty, které prostě nebyly ideální. Pak mi přišel do ruky katalog společnosti Engelbert Strauss. Tihle šikulové jsou specialisti na pracovní oděvy a také obuv, pokud se nepletu, tak výroba je v Německu. Na první pohled mi padly do oka jedny vysoké šněrovací, domnívám se, že jsou vyrobené speciálně na mořskou plošinu, takže pro motorkáře ideální, protože jezdíme v různých teplotách v mokru, ve vedrech a v zimě. Dle popisku jsou nepromokavé, větruodolné a prodyšné, vyztužené, neklouzavé, s vyztuženou stélkou a cena byla na rozdíl od těch, co mám doma, směšná, necelých 2.500 Kč.
Nebylo nač čekat, na e-shopu: www.engelbert-strauss.cz jsem je objednal a už jsem jen čekal. Dealer sídlí v Českých Budějovicích, ale mě boty přivezli za pár dnů přímo z Německa. Nu co dodat, jiné boty si už kupovat nemusím, tyhle jsou perfektní!

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout