Rokker - oblečení nejen pro motorkáře

Kalhoty, v kterých dlouho jezdíme, máme je vyzkoušené a rozhodně je můžeme doporučit. Kalhoty jsou skvělý a už si vůbec nedokážu představit vracet se ke kůži nebo si koupit jiný ala podobný. Rozhodně se vyplatí, si za ně připlatit. Kalhoty perfektně padnou, zaručují vysokou bezpečnost a dá se v nich normálně fungovat. Znám i pár lidí co v nich lyžují. Rokker to nejsou jen kalhoty na motocykl, ale vyrábějí i bezpečné bundy, košile a pak samozřejmě trička, mikiny, normální košile a nákrčníky.
Všechno to začalo velmi jednoduše, když dva Švýcaři motorkáři, chtěli jak dobře vypadat, tak se cítit pohodlně a bezpečně. Výsledek se opravdu povedl. První model byl Original Rokker a nyní jich už mají několik, dokonce i 100% nepromokavé. Svrchní materiál je vysoce kvalitní sepraný denim ze 100% bavlny a podšívka, ze 100% schoeller®-dynatec, který zajišťuje odolnost proti oděru, odpuzuje vodu a nepropouští vítr. Dnes se již vyrábí i modely bez podšívky a vše zajišťuje jedna pohodlná a prodyšná vrstva. Stejně tak je to i u modelu nepromokavého, kde vše zázračně zajišťuje speciální c_change™ membrána. Každý model má i kapsy na protektory a to jak na kolenou, tak na bocích. Modely jsou pánské i dámské a stejně je to i u bund. Můžeme jen doporučit. Více na www.rokker.cz

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout